• Podporujeme podujatia

• Podporili sme!

Dňa 8.2.2020 sa naše žiačky - Eliška Miklušová a Nina Pacholská, zúčastnili aj spolu s ich pani učiteľkou Mgr. Slávkou Pacholskou, na flautovom seminári organizovanom ZUŠ M. Hemerkovej, v spolupráci s Konzervatóriom Timonova Košice, Hudobnou spoločnosťou Hemerkovcov v Košiciach a Verejnou knižnicou Jána Boccatia v Košiciach.

Seminár prebiehal formou praktického vyučovania. Veríme, že naše flautistky a pani učiteľka, získali nové poznatky o spôsobe hry, ktoré využijú pri sebazdokonaľovaní a pri výuke ďalších našich flautistov.

• Pomoc deťom:

• Záleží nám na našich deťoch a preto sme sa rozhodli pre dobrú vec, ktorú veríme, že spolu s nami podporíte.
            Kúpou kalendárika podporíte deti v našej ZUŠke.Kúpiť si ich môžete v Nezábudka Kvety a v ZUŠke u pani učiteľky Vilhanovej a Schneiderovej.
            Ďakujemeheart